Kategorie
Hiszpania Hiszpania - wczasy z biurem podróży

Majówka nad oceanem – Hiszpania – Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie, a w szczególności Teneryfa, to raj dla turystów, którzy chcą chcą spędzić wczasy nad oceanem, a jednocześnie nie oddalać się kulturowo od Europy. Jednocześnie majówkowy pobyt na Kanarach nie musi zrujnować naszego portfela.

Wyspy Kanaryjskie, a w szczególności Teneryfa, to raj dla turystów, którzy chcą spędzić wczasy nad oceanem, a jednocześnie nie oddalać się kulturowo od Europy. Jednocześnie majówkowy pobyt na Kanarach nie musi zrujnować naszego portfela.

Piękne, zróżnicowane krajobrazy (w tym wulkaniczne), cudowne plaże, przyjemny klimat (w maju średnia temperatura powietrza wynosi 25 stopni, a wody 21 stopni) – to najważniejsze atuty Teneryfy. Wyspy Kanaryjskie, to namiastka egzotyki (ocean, bliskość Afryki) przy zachowaniu komfortu cywilizacyjnego Europy (w końcu to ciągle Hiszpania).

Wielu z nas sądzi, że pobyt na Teneryfie musi być bardzo drogi. Wiele jednak zależy od naszego podejścia i sposobu organizacji pobytu. Tak naprawdę można bowiem znaleźć bardzo atrakcyjne kosztowo propozycje wczasów. Poniżej znajdziecie przegląd możliwości, jakie oferują touroperatorzy na tegoroczną majówkę:

  1. Pobyt bez wyżywienia, już od 1364 zł za osobę: Teneryfa, majówka, bez wyżywienia
  2. Pobyt z opcją HB (śniadania, obiadokolacje), już od 1804 zł za osobę (najtańsze hotele mają jednak bardzo przeciętne oceny): Teneryfa, majówka, HB
  3. Pobyt z opcją All Inclusive, już od 2263 zł za osobę: Teneryfa, majówka, All Inclusive

Naszym zdaniem warto rozważyć propozycje z opcją All Inclusive. Różnica w cenie nie jest bowiem na tyle duża, aby ryzykować ponoszenie kosztów wyżywienia na własną rękę.  

Galeria zdjęć – Teneryfa (Hiszpania):

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *