Kategorie
Hiszpania Hiszpania - wczasy z biurem podróży

Majówka nad oceanem – Hiszpania – Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie, a w szczególności Teneryfa, to raj dla turystów, którzy chcą spędzić wczasy nad oceanem, a jednocześnie nie oddalać się kulturowo od Europy. Jednocześnie majówkowy pobyt na Kanarach nie musi zrujnować naszego portfela.

Piękne, zróżnicowane krajobrazy (w tym wulkaniczne), cudowne plaże, przyjemny klimat (w maju średnia temperatura powietrza wynosi 25 stopni, a wody 21 stopni) – to najważniejsze atuty Teneryfy. Wyspy Kanaryjskie, to namiastka egzotyki (ocean, bliskość Afryki) przy zachowaniu komfortu cywilizacyjnego Europy (w końcu to ciągle Hiszpania).

Kategorie
Hiszpania Hiszpania - wczasy na własną rękę

Zachwycająca Barcelona – Hiszpania

Wyjazd do zjawiskowej Barcelony to marzenie podróżnicze wielu osób. Okazuje się, że organizacja takiego wyjazdu wcale nie jest poza zasięgiem większości z nas. Mamy dla Was ciekawą propozycję niedrogich noclegów u Polaków w Barcelonie!

Piękna architektura; niezwykłe położenie miasta gwarantujące zachwycające widoki;  ciepły, ale łagodny klimat; piękne plaże i ciepłe morze – Barcelona to idealne miejsce zarówno na weekendowy wypad, jak i dłuższe wczasy.

W kosztach organizacji takiej wyprawy istotne znaczenie będzie miało wynajęcie apartamentu lub pokoju hotelowego. Mamy dla was propozycję pobytu w mieszkaniu należącym do Polaków od wielu lat prowadzących życie w mieście Gaudiego. Skorzystanie z tej okazji z pewnością będzie miała korzystny wpływ na budżet wyjazdu😉